Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Op een eersteklas locatie binnen 5 minuten wandelen van het Oude Stadsplein, biedt Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee Praag van 80 m² plaats aan maximaal 6 gasten. Het 2-slaapkamer appartement heeft een terras en met het uitzicht op de tuin, en ligt in de buurt van het Astronomisch uurwerk van Praag.

Het appartement heeft een apart toilet voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

De Petřínheuvel is op 2 km van het appartement gelegen, terwijl het Wenceslasplein binnen minder dan 1 km ervandaan is. Het Gouden Straatje ligt binnen het bereik van de 1-badkamer accommodatie. Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee is binnen 5 minuten wandelafstand van U Stare skoly bushalte en op 15 minuten wandelen van Centraal van Praag treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee Praag
U Obecniho Dvora - Old Town Apartment
Mobiele prijsaanbieding

U Obecniho Dvora - Old Town Apartment

9.1
Schitterend 126 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 169 USD 152
per nacht
Old Town Prague - Lindasflat Apartment -
Mobiele prijsaanbieding

Old Town Prague - Lindasflat Apartment -

9.2
Schitterend 64 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Prague Days - Elegant Open-Plan Apartment In Old Town
Mobiele prijsaanbieding

Prague Days - Elegant Open-Plan Apartment In Old Town

7.4
Goed 11 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    16 km

    Treinstations

    Masaryk's railway station
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee gelegen?
      Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee is in de Josefov wijk van Praag gesitueerd, op afstand van 2 km van de Petřínheuvel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee?
      Populaire plekken in de buurt van Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee zijn onder andere het Gouden Straatje, de Petřínheuvel, het Wenceslasplein.
    • Hoeveel kost het om bij Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee te verblijven?
      Een overnachting in Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee kost €337.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere V KolkovnE en Restaurace Klementinum restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee?
      Bij Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee?
      Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee meet 80 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    16 km

    Treinstations

    Masaryk's railway station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Old Town 2 Bdr Apartment, Free Coffee Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten